Renmebel.konin.pl

STARE MOŻE BYĆ PIĘKNE

NASZE REALIZACJE

ONI NAS WYBRALI

 

Klej do klejenia litych desek podłogowych, parkietu

Klej Repox


Klej poliuretanowo - epoxydowy Vermeister Repox 9+1 kg  -  145,00zł (brutto)

Repox ​ to dwuskładnikowy klej poliuretanowo - epoxydowy do klejenia każdego rodzaju parkietu, desek podłogowych, desek warstwowych i litych zarówno lakierowanych jak i olejowanych, mozaiki przemysłowej i taflowej.

Klej Repox stosowany jest do klejenia zarówno polskich jak i egzotycznych gatunków drewna, na podłożach cementowych, anhydrytowych, płytkach ceramicznych, drewnie, kamieniu naturalnym i płytach metalowych. Zaletą tego kleju jest bardzo duża siła wiązania, długi czas wysychania po otwarciu puszki i połączeniu komponentów A i B oraz najszerszy zakres stosowania.

Nadaje się na ogrzewanie podłogowe

Opakowanie: 9 kg + 1 kg utwardzacz.

Włoska firma VerMeister od ponad 30 lat dostarcza swoim klientom produkty chemii parkietowej najwyższej jakości. Produkty tej firmy cenione są przez odbiorców na całym świecie za swoją solidność, długowieczność oraz walory estetyczne. Klej Repox cieszy  się  uznaniem wśród profesjonalistów w dziedzinie usług parkieciarskich jak i amatorów klejenia parkietu ze względu na łatwość aplikacji, łatwość usuwania świeżych zabrudzeń oraz brak substancji szkodliwych dla zdrowia.

Tylko odbiór osobisty w Koninie

POLECANY PRODUCENT PODŁÓG

POLECANY ELEKTRYK

POLECANI POSADZKARZE

 

ZPHU RENMEBEL Konin ul. Puchalskiego 7  62-500 Konin  

Biuro w Poznaniu ul. Romka Strzałkowskiego 17  60-854 Poznań

Klikając zadzwoń do RENMEBEL email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.