ZATRUDNIMY STOLARZA

RENOWATORA Tel. 506671036

NASZE REALIZACJE

ONI NAS WYBRALI

Listwy podłogowe, parapety, blaty, zabudowy na zamówienie

Listwy podłogowe 

Piękna podłoga powinna być odpowiednio wykończona. Dlatego, po zakończeniu prac związanych z montażem podłogi, pomyślmy o jej wykończeniu. Wykończona podłoga  listwami stworzy dopiero harmonijną całość, która będzie cieszyć oczy przez kolejne lata. Wyprodukujemy listewy przypodłogowe na specjalne zamówienie. Wykonamy każdą listwę o jakiej zamarzysz. 

Parapety

W dobrze wykończonym wnętrzu nie może zabraknąć parapetu. Jest to element ważny, bez którego trudno wyobrazić sobie piękne wnętrze. Parapet i nie jest jedynie powierzchnią do ustawiania kwiatków czy kryształowych ozdób, podnosi przede wszystkim walory estetyczne mieszkania.

Zabudowy legary

Jeśli cenimy sobie jakość, wygodę i komfort wybierajmy zabudowy wykonane z samego litego drewna. Gwarantuje nam to wytrzymałość, stabilność oraz długoterminowe użytkowanie. Poza tym zabudowy drewniane mają duże zastosowanie, można je wykorzystać zarówno w domu, mieszkaniu, jak i w biurze. Znajdują zastosowanie, także w ogrodach i w wielu innych miejscach. Mogą być wykonane z każdego rodzaju drzewa poczynając od dębowego a kończąc na egzotycznym.

Kontakt telefoniczny

Twoje Imie

Kontakt telefoniczny

Wyślij wiadomość

POSADZKI MASZYNOWE - WYKONAWCA

 

ZPHU RENMEBEL   

Ul. Romka Strzałkowskiego 17  60-854 Poznań  

                                                                     kliknij i zadzwoń Tel: 663050738

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.