SATYSFAKCJA KLIENTÓW

JAKO ŹRÓDŁO SUKCESU

NASZE REALIZACJE

ONI NAS WYBRALI

Pielęgnacja olejowanych i woskowanych podłóg i schodów drewnianych 

Struktura drewna i natura jego rozwoju nadają drewnianej podłodze szczególny klimat. Zapuszczona środkiem Overmat podłoga drewniana jest silnie zabezpieczona przed wnikaniem wody. Regularna pielęgnacja podłogi drewnianej jest ważna, ponieważ powłoki na wszystkich posadzkach ulegają naturalnemu zużyciu. Jeśli będą Państwo przestrzegać niżej opisanych wskazówek pielęgnacyjnych, długo będą się Państwo mogli Cieszyć swoimi cennymi podłogami z drewna.

Pielęgnacja:

Podłogi lub schodypokryte OLEJOWOSKIEM OVERMAT , okresowo należy myć środkiem do czyszczenia PARKETTREINIGER mopem ze ściereczką z mikrofibry, mopy sznurkowe są niedopuszczalne. Raz w roku można nakładać olej konserwujący PFLEGEOL, najlepiej szmatką jak najcieniej, nie zapominać o wcześniejszym umyciu podłogi środkiem PARKETTREINIGE.

Klimat pomieszczenia:

służy utrzymaniu dobrego stanu i wartości podłogi drewnianej oraz dobremu samopoczuciu ludzi. Idealny dla człowieka i podłóg klimat w pomieszczeniach tworzą parametry: 20 – 23°C i wilgotność względna powietrza wynosząca 50%. Niższa wilgotność sprzyja kurczeniu się drewna i prowadzi w efekcie do intensyfikacji powstawania szczelin spoinowych. Natomiast wilgotność wyższa powoduje pęcznienie drewna.

 

POLECANY PRODUCENT PODŁÓG

POSADZKI MASZYNOWE - WYKONAWCA

 

ZPHU RENMEBEL ul. Puchalskiego 7  62-500 Konin  

Biuro w Poznaniu ul. Romka Strzałkowskiego 17  60-854 Poznań  

                                                                     kliknij i zadzwoń Tel: 663050738

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.