RENOWACJE POZNAŃ

STARE MOŻE BYĆ PIĘKNE

NASZE REALIZACJE

ONI NAS WYBRALI

Listwy podłogowe, parapety, blaty, zabudowy na zamówienie

Listwy podłogowe 

Piękna podłoga powinna być odpowiednio wykończona. Dlatego, po zakończeniu prac związanych z montażem podłogi, pomyślmy o jej wykończeniu. Wykończona podłoga  listwami stworzy dopiero harmonijną całość, która będzie cieszyć oczy przez kolejne lata. Wyprodukujemy listewy przypodłogowe na specjalne zamówienie. Wykonamy każdą listwę o jakiej zamarzysz. 

Parapety

W dobrze wykończonym wnętrzu nie może zabraknąć parapetu. Jest to element ważny, bez którego trudno wyobrazić sobie piękne wnętrze. Parapet i nie jest jedynie powierzchnią do ustawiania kwiatków czy kryształowych ozdób, podnosi przede wszystkim walory estetyczne mieszkania.

Zabudowy legary

Jeśli cenimy sobie jakość, wygodę i komfort wybierajmy zabudowy wykonane z samego litego drewna. Gwarantuje nam to wytrzymałość, stabilność oraz długoterminowe użytkowanie. Poza tym zabudowy drewniane mają duże zastosowanie, można je wykorzystać zarówno w domu, mieszkaniu, jak i w biurze. Znajdują zastosowanie, także w ogrodach i w wielu innych miejscach. Mogą być wykonane z każdego rodzaju drzewa poczynając od dębowego a kończąc na egzotycznym.

POLECANY PRODUCENT PODŁÓG

RENOWACJE POSADZEK KAMIENNYCH

POSADZKI MASZYNOWE - WYKONAWCA

 

ZPHU RENMEBEL ul. Puchalskiego 7  62-500 Konin  

Biuro w Poznaniu ul. Romka Strzałkowskiego 17  60-854 Poznań  

                                                                     kliknij i zadzwoń Tel: 663050738

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.