RENOWACJE POZNAŃ

STARE MOŻE BYĆ PIĘKNE

NASZE REALIZACJE

ONI NAS WYBRALI

Renowacja stolarki, mebli

Zajmujemy się kompleksową renowacją stolarki budowlanej, mebli. Remont obejmuje wszystkie operacje naprawcze stolarki, łącznie z malowaniem, lakierowaniem, zabezpieczaniem a także uzupełnieniem ubytków drewna i elementów oraz ewentualną wymianę lub naprawę okuć metalowych. Z doświadczenia wiemy, że każdy przedmiot zabytkowy wymaga indywidualnego podejścia ze względu na jego wartość historyczną, rodzaj uszkodzeń czy funkcji jaką ma pełnić. Dlatego do każdego z nich dostosowujemy technologię , która odpowiada konserwacji dla danego przedmiotu. Przywracamy do swojej pierwotnej świetności zarówno stolarkę zabytkową jak i współczesną oraz świadczymy również kompleksowe usługi w zakresie transportu elementów które podlegają renowacji.

Renowacja stolarki

Renowacja mebli

 

Renowacja (czyszczenie) pomników, nagrobków z trawertynu, elewacji z betonu, cegły, kamienia itp.

Wykonujemy renowację, czyszczenie elewacji, fasad, pomników, murków oporowych, ogrodzeń, powierzchni płaskich wykonanych z cegły, kamienia, trawertynu, betonu, tynku. Czyścimy konstrukcje drewniane(postarzanie i oczyszczanie drewna). Usuwamy graffiti oraz wszelkie zabrudzenia powstałe na materiale.

 

POLECANY PRODUCENT PODŁÓG

RENOWACJE POSADZEK KAMIENNYCH

POSADZKI MASZYNOWE - WYKONAWCA

 

ZPHU RENMEBEL ul. Puchalskiego 7  62-500 Konin  

Biuro w Poznaniu ul. Romka Strzałkowskiego 17  60-854 Poznań  

                                                                     kliknij i zadzwoń Tel: 663050738

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.