RENOWACJE POZNAŃ

STARE MOŻE BYĆ PIĘKNE

NASZE REALIZACJE

ONI NAS WYBRALI

ZASADY ZAMAWIANIA PODŁÓG

Krok 1.  Spotkanie, rozmowa informacyjna z doradcą technicznym.

I etap to spotkanie informacyjne z doradcą technicznym, który jest zawsze do Państwa dyspozycji w naszym salonie lub pod nr Tel. 663050738. Na tym etapie klient przekazuje informacje , które posłużą do przygotowania optymalnego projektu podłogi. Klient dokonuje wstępnego wyboru odpowiedniej deski podłogowej lub parkietu w/g ceny . Przy wyborze odpowiedniego wzoru parkietu deski podłogowej oddajemy do Państwa dyspozycji nasz  cennik podłóg zawierający przykładowe propozycje wzorów i kolorów desek podłogowych, parkietów oraz ceny. Ze względu na bardzo duże możliwości kolorystyczne i szeroki wybór materiałów zapraszamy do naszych punktów sprzedażowych, gdzie poznacie Państwo naszą pełną ofertę. Istnieje możliwość dowozu wirtualnie wybranych ekspozycji do lokalu klienta na spotkanie nr 2 celem fizycznego  wyboru deski podłogowej, parkietu.

Nasze szerokokątne spojrzenie i doświadczenie pozwalają nam dopasować się do oczekiwań klienta. W przypadku akceptacji przygotowanej wstępnie oferty rozpoczyna się II etap.

Krok  2. Profesjonalny pomiar w lokalu u Klienta- pomiar parametrów: Wilgotności, równości,  twardości posadzki, obmiar powierzchni, dylatacji, ewentualnych napraw posadzki.  Po dokonaniu pomiarów i oględzin zostaje spisany protokołu odbioru posadzki .

W oparciu o znajomość  Państwa potrzeb i upodobań estetycznych, protokółu odbioru posadzki oraz wymogów  technicznych montażu podłóg  pod względem konieczności uwzględnienia np. dylatacji, kierunku ułożenia deski wzoru parkietu opracowujemy  dla Państwa wizualizację . Wizualizację omawia z Państwem  nasz pracownik działu projektowo-technicznego w trakcie spotkania nr 2 u Państwa w lokalu.  Spotkanie z klientem obejmuje również doradztwo techniczne - na tym etapie klient decyduje się ostatecznie na konkretny rodzaj wykończenia powierzchni, olej czy lakier, kolorystykę itp., czyli dopracowywane są szczegóły zamówienia i następuje optymalizacja i adaptacja projektu..

Omawiany jest również co do ostatecznej akceptacji kosztorys usługi. Zaskoczymy Państwa atrakcyjną ceną – jesteśmy bezpośrednim odbiorcą podłóg od producenta, zatem nie ma mowy o przepłacaniu.

Na pomiar w lokalu u Klienta można umówić się telefonicznie od poniedziałku do soboty w godz. 8.00-20.00 pod nr telefonu: + 48 663 050 738  lub bezpośrednio w punkcie sprzedażowym od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-18:00 i w soboty w godz. 10:00-14:00

Pomiary odbywają się  od wtorku do piątku w godz. 10:00-18:00 .

Krok 3 -  zamówienie i realizacja usługi.

Zamówienia przyjmujemy stacjonarnie w naszym Sklepie lub elektronicznie email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dostawa desek podłogowych, parkietów odbywa się gratis.

Zapewniamy profesjonalny montaż i udzielamy gwarancji.

Prace montażowe wykonują doświadczeni parkieciarze, dzięki temu macie Państwo pewność, że podłogi nie ulegną uszkodzeniu i zostaną wykonane zgodnie ze sztuką parkieciarską.

Z każdym Klientem podpisujemy indywidualną umowę na wykonanie zlecenia (wzór umowy udostępniamy na życzenie Klienta). Płatność za zamówienie realizowana jest następująco: 10% przy przyjęciu zamówienia, 60% przy dostawie towaru, 20% po zakończeniu montażu, 10% procent po całkowitym wykonaniu zlecenia – szczegóły w umowie. Czas realizacji zamówienia –  4  tygodnie od momentu rozpoczęcia montażu.

 

Prowizja dla stałych klientów i pośredników od samej robocizny 10% taniej.

Zaciekawiła Cię nasza oferta ?  Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta telefonicznie: + 48 663050738

POLECANY PRODUCENT PODŁÓG

RENOWACJE POSADZEK KAMIENNYCH

POSADZKI MASZYNOWE - WYKONAWCA

 

ZPHU RENMEBEL ul. Puchalskiego 7  62-500 Konin  

Biuro w Poznaniu ul. Romka Strzałkowskiego 17  60-854 Poznań  

                                                                     kliknij i zadzwoń Tel: 663050738

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.