RENOWACJE POZNAŃ

STARE MOŻE BYĆ PIĘKNE

NASZE REALIZACJE

ONI NAS WYBRALI

Schody drewniane

Zajmujemy się kompleksową usługą począwszy od pomiaru, projektu, wyceny, poprzez realizację i montaż schodów drewnianych. Dokonujemy również wstępnej wyceny telefonicznie lub drogą mailową. Wykonujemy wszystkie rodzaje schodów drewnianych – samonośne oraz na beton - zarówno z drewna krajowego jak i egzotycznego dostępnego na polskim rynku. Najnowsze technologie oraz profesjonalizm wykonywanych przez nas usług pozwala nam spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Po obróbce, montujemy produkt w zakładzie i starannie składamy. Następnie szlifujemy i lakierujemy natryskowo specjalnymi, bardzo twardymi lakierami - po to, by schody wytrzymały długie lata użytkowania. Wykonujemy również schody w technologii olejowania. Projektowanie i wytwarzanie odbywa się z wielką precyzją – komputerowo TECHNOLOGIA CNC.

Przedstawiamy Państwu poniżej ofertę na metalowe tralki do balustrad wewnętrznych, tralki te dostępne są w dwudziestu trzech wzorach i czterech kolorach, jest to nowość na Polskim rynku natomiast jest bardzo popularne w USA i Kanadzie pośród firm które na co dzień zajmują się montażem oraz renowacją schodów. Główne zalety to niewysoka cena, lakierowanie proszkowe, brak lewej i prawej strony łatwy transport  ponieważ każda tralka jest pakowana w folię bąbelkową i opakowanie tekturowe, montaż ułatwia wyoblenie w górnej części, natomiast dolne otwory przykrywane są delikatną maskowniczką.

kliknij i zobacz ofertę tralek metalowych.

Schody dębowe  na beton - olejowane

POLECANY PRODUCENT PODŁÓG

RENOWACJE POSADZEK KAMIENNYCH

POSADZKI MASZYNOWE - WYKONAWCA

 

ZPHU RENMEBEL ul. Puchalskiego 7  62-500 Konin  

Biuro w Poznaniu ul. Romka Strzałkowskiego 17  60-854 Poznań  

                                                                     kliknij i zadzwoń Tel: 663050738

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.