SATYSFAKCJA KLIENTÓW

JAKO ŹRÓDŁO SUKCESU

NASZE REALIZACJE

ONI NAS WYBRALI

 

Lakierowanie parkietu

Najpopularniejszym materiałem do wykańczania podłogi nadal jest lakier. Lakier do wykańczania podłóg można stosować do każdego rodzaju drewna. Tworzy on mocną, wytrzymałą warstwę chroniącą drewno przed uszkodzeniami mechanicznymi, działaniem wody czy ścieraniem. Lakierowany parkiet jest znacznie bardziej wytrzymały niż np. wykończony olejem do podłóg. Lakierowanie podłóg to wielka operacja logistyczna. Musimy wynieść z pomieszczeń wszystkie meble i mniej więcej przez tydzień nie wracać do mieszkania, kiedy to będzie się wietrzyć. O ile raczej nie mamy co liczyć na to, że uda nam się wykończyć podłogę bez wynoszenia mebli, to z zapachem rozpuszczalnika możemy sobie poradzić. Rozwiązaniem jest użycie do lakierowania podłogi lakieru na bazie wody. Lakierowanie podłogi nie musi trwać 3 dni, nie musimy też wdychać oparów rozpuszczalnika. Coraz to nowocześniejsze rozwiązania na rynku umożliwiają szybkie lakierowanie podłogi. My wykonujemy lakierowanie w jeden dzień. 

Życząc radości z wyboru podłogi drewnianej, pamiętajcie Państwo , że Wasza podłoga jest wykonana ręcznie, w związku z tym normalnym jest pojawienie się pyłków, czy delikatnych przebarwień (niewidzialnych z pozycji odbioru podłogi). Parkiet należy odbierać w pozycji stojącej lub siedzącej, ze światłem, a nie pod światło.

Przed rozpoczęciem użytkowania powinniśmy pamiętać o wykonaniu pierwszej pielęgnacji podłogi środkiem, który zaleca firma produkująca lakier, który został użyty. Dobór środka pielęgnującego jest ważny ze względu na skład chemiczny, ponieważ niektóre lakiery przy użyciu zbyt agresywnego środka czyszcząco-pielęgnującego mogą ulec rozmiękczeniu.

POLECANY PRODUCENT PODŁÓG

POSADZKI MASZYNOWE - WYKONAWCA

 

ZPHU RENMEBEL ul. Puchalskiego 7  62-500 Konin  

Biuro w Poznaniu ul. Romka Strzałkowskiego 17  60-854 Poznań  

                                                                     kliknij i zadzwoń Tel: 663050738

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.