SATYSFAKCJA KLIENTÓW

JAKO ŹRÓDŁO SUKCESU

NASZE REALIZACJE

ONI NAS WYBRALI

 Montaż podłóg

Jesteśmy dystrybutorem  litych podłóg dębowych, modrzewiowych, jesionowych, desek tarasowych ryflowanych dębowych i modrzewiowych oraz pozostałych materiałów produkowanych przez SAPO-TARTAK DOBRA  wraz z ich montażem. Dajemy przedłużoną gwarancję na materiały i usługę.  Możliwość zakupu w systemie ratalnym.

Montaż desek podłogowych, parkietu i mozaiki

Montujemy deski podłogowe, parkiety, mozaikę, podłogi z drewna egzotycznego gotowe, warstwowe, lite i inne. Przed rozpoczęciem montażu podłogi sprawdzamy wilgotność, równość, twardość i spoistość podłoża. Szczególnie ważna jest twardość i spoistość jastrychu. Zamontowanie podłogi na niewłaściwym podłożu może doprowadzić do nieodwracalnych szkód, może dojść do oderwania się podłogi od posadzki. Gdy wilgotność jest za wysoka (powyżej 2% CM ) stosujemy specjalne grunty odcinające wilgoć, natomiast gdy podłoże jest niezwarte lub pyliste, nierówne używamy wzmacniaczy podłoży, mat odprężających, mas samopoziomujących. Kolejnym etapem jest klejenie podczas którego dobieramy odpowiedni klej w zależności od rodzaju i gatunku drewna oraz podłoża, używamy odpowiedniej szpachli, przestrzegamy czas wiązania i schnięcia kleju oraz stosujemy się do zaleceń producenta.

djembed

Do sprawdzania wilgotności jastrychów stosujemy higrometr CM.

Równość posadzki mierzymy przy pomocy lasera podłogowego GLS 2SET Bosch.

 Kliknij i zobacz film 

 

 Przykładowa realizacja

 

 

POLECANY PRODUCENT PODŁÓG

POSADZKI MASZYNOWE - WYKONAWCA

 

ZPHU RENMEBEL ul. Puchalskiego 7  62-500 Konin  

Biuro w Poznaniu ul. Romka Strzałkowskiego 17  60-854 Poznań  

                                                                     kliknij i zadzwoń Tel: 663050738

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.