ZATRUDNIMY STOLARZA

RENOWATORA Tel. 506671036

NASZE REALIZACJE

ONI NAS WYBRALI

5 LETNIA GWARANCJA NA PODŁOGI RENMEBEL 

 

Bazując na doświadczeniu kilkunastu lat montażu podłóg drewnianych oferujemy Państwu przedłużenie gwarancji na nasze usługi montażu podłóg z naszym materiałem do pięciu lat. Jeżeli chcecie być spokojny o swoją podłogę Nasza Firma jest do Waszej dyspozycji. Gwarancja obejmuje wszystkie podłogi zakupione w firmie RENMEBEL wraz z usługą montażu. Jako profesjonaliści jesteśmy spokojni o jakość stosowanych produktów oraz solidność montażu. Stosujemy jedynie deski, parkiety i chemię najwyższej jakości o sprawdzonych parametrach, pracujemy na profesjonalnym sprzęcie, zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych parkieciarzy, dlatego możemy zaproponować Państwu 5 lat gwarancji na nasze Podłogi. Gwarancja Firmy RENMEBEL obejmuje jakość i estetykę wykonania produktu, trwałość konstrukcji deski, i dotyczy jedynie podłóg użytkowanych i pielęgnowanych zgodnie z instrukcją użytkowania. Gwarancja obejmuje terytorialnie RP i jest liczona od dnia następnego po całkowitym rozliczeniu wykonanej usługi montażu podłogi.

Zgłaszając roszczenia w okresie gwarancji klient musi dysponować i załączyć do zgłoszenia:

- faktury zakupu i montażu podłogi  Firmy RENMEBEL

- protokół z wykonania montażu deski, wystawiony przez Naszą Firmę i podpisany przez Klienta - Inwestora.

Faktura zakupu oraz protokół montażu deski muszą być przechowywane przez Klienta przez cały okres gwarancyjny. Warunki określone powyżej muszą być spełnione łącznie, niezależne od spełnienia ogólnych warunków gwarancji. Kupujący może wykonywać uprawnienia z tytułu gwarancji niezależnie od uprawnień wobec sprzedającego wynikających z tytułu niezgodności towaru z umową. Gwarancja na sprzedany towar nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową. Przedłużona gwarancja nie znajduje zastosowania w wypadku modyfikacji produktu lub jego naprawy we własnym zakresie, jeżeli te prace nie zostały pisemnie uzgodnione z Naszą Firmą. Gwarancja wykonawcy traci moc jeśli jakiekolwiek wady nie zostały zgłoszone przez klienta niezwłocznie ( najdalej w ciągu 7 dni) po zaistnieniu.

W pozostałym zakresie znajdują zastosowania ogólne warunki gwarancji.

Kontakt telefoniczny

Twoje Imie

Kontakt telefoniczny

Wyślij wiadomość

POSADZKI MASZYNOWE - WYKONAWCA

 

ZPHU RENMEBEL   

Ul. Romka Strzałkowskiego 17  60-854 Poznań  

                                                                     kliknij i zadzwoń Tel: 663050738

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.