SATYSFAKCJA KLIENTÓW

JAKO ŹRÓDŁO SUKCESU

NASZE REALIZACJE

ONI NAS WYBRALI

WITAMY NA STRONIE Z REFERENCJAMI i CERTYFIKATAMI 

Najlepsza reklama dla firmy parkieciarskiej to pięknie ułożona przez nią podłoga i  zadowoleni klienci. Nie szukajmy najtańszego fachowca, bo to zazwyczaj nie idzie w parze z jakością usługi. Ale nie wierzmy też, że jeśli fachowiec żąda najwyższych stawek, automatycznie najlepiej wykonuje powierzone zadanie.

Mamy przyjemność współpracować z Państwem w branży parkieciarskiej od 1989r. w której jesteśmy nie kwestjonowanymi specjalistami. Wykonujemy montaż desek podłogowych, desek tarasowych, parkietów, cyklinowanie itp. Reprezentujemy profesjonalizm który, jest pewnym sensie nie przesadną wiarą w siebie i nie przesadnym brakiem wiary w to co mówią producenci. Używamy wyłącznie markowych desek, parkietów, klejów, lakierów, olejów, bejc sprawdzonych w praktyce oraz spełniających wymagane normy jakościowe i ekologiczne. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, wykfalikowanymi parkieciarzami i stolarzami. Obsługujemy na terenie całego kraju klientów indywidualnych oraz firmy.

Współpraca

Indywidualne podejście do każdego projektu, połączone ze szczegółową analizą, jest dla nas najważniejsze. Sprawna komunikacja pomiędzy współpracownikami, biegłość w branży parkieciarskiej oraz dobra znajomość potrzeb Klienta znacznie przyśpieszają procesy twórcze, gwarantując wysoki poziom świadczonych usług z jednoczesną konkurencyjnością cenową . Wszystkie zlecenia realizujemy przy zachowaniu elastyczności w działaniu, uwzględniając indywidualne potrzeby klienta. Konsekwentne działanie według tych założeń zaprocentowało stale rosnącą grupą lojalnych klientów Naszej Firmy.

Pochwała to wspaniałe i nieskomplikowane narzędzie umożliwiające przekazywanie Innym uznania dla ich pracy, działań i postaw. Badania jednoznacznie wykazują, że zadowolony klient opowie o swoim zadowoleniu z transakcji średnio trzem osobom, natomiast klient niezadowolony o swoim niezadowoleniu opowie co najmniej ośmiu osobom!

 W trakcie naszej kilkunastoletniej działalności, wiele osób udzieliło nam pozytywnych rekomendacji.

 ZOBACZ  NASZE REFERENCJE i CERTYFIKATY

 

Uzyskane certyfikaty 

 

POLECANY PRODUCENT PODŁÓG

POSADZKI MASZYNOWE - WYKONAWCA

 

ZPHU RENMEBEL ul. Puchalskiego 7  62-500 Konin  

Biuro w Poznaniu ul. Romka Strzałkowskiego 17  60-854 Poznań  

                                                                     kliknij i zadzwoń Tel: 663050738

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.