SATYSFAKCJA KLIENTÓW

JAKO ŹRÓDŁO SUKCESU

NASZE REALIZACJE

ONI NAS WYBRALI

WYLEWKI SAMOPOZIOMUJACE POD PARKIET, DESKI PODŁOGOWE.

 Jakość i trwałość drewnianej podłogi zależy w dużej mierze od jakości, rodzaju i sposobu wykonania podkładu (wylewki), na którym zostanie ułożony

parkiet. Wysoka jakość wylewki stanowi gwarancję, że będzie ona spełniała swoje podstawowe zadanie, jakim jest  przeniesienie naprężeń związanych z użytkowaniem drewnianej podłogi. Bardzo ważną rzeczą na budowie jest terminowość oddawania prac. Często kierownik budowy naciska na przyśpieszenie prac, ze względu na opóźnienia które mogą skutkować karami za niedotrzymanie terminu. Często presję związaną z tym odczuwają ekipy wykończeniowe, a szczególnie parkieciarze. Przy układaniu podłóg drewnianych są etapy których dotychczas przyśpieszyć się nie udawało. Istotnym etapem od którego zależy dalsze użytkowanie podłogi drewnianej jest czas potrzebny na uzyskanie odpowiedniej wilgotności podkładu.

Przy posadzce drewnianej montowanej na wylewce wilgotność podkładu (wylewki samopoziomującej) nie powinna przekraczać 2%. Jak długo wylewka schnie do tego poziomu? Zależy między  innymi od tego: Jaka to jest wylewka (szybkoschnąca, standardowa), jak grubo jest wylewana, jakie są warunki w powietrzu do jej schnięcia . Ogólnie może to trwać od kilku tygodni do nawet kilku miesięcy. Proszę pamiętać o tym że wylewka pod parkiet to nie to samo co wylewka pod np. ceramikę tutaj  chodzi o wytrzymałość wylewki na tzw. ściskanie i zrywanie powinna wynosić wg polskiej normy  28 Mpa.  inaczej po prostu nie wytrzyma pracy parkietu, deski podłogowej i popęka . Podłoga będzie trzeszczeć i wydawać głuche odgłosy (oderwie się od podłoża z wylewką).                                           

My proponujemy szybkoschnące wylewki samopoziomujące Mapei   np.:  ULTRAPLAN ECO.  Jest to zaprawa samopoziomująca o super szybkim czasie schnięcia, o grubości wylewki od 1-10mm, o niskiej zawartości lotnych substancji organicznych. Wytrzymałość na  ściskanie i zrywanie 30 Mpa. Czas oczekiwania przed montażem okładziny: 12 godzin, parkietu desek podłogowych 24 godziny.

    Przykład wylewki pod deskę podłogowa

          DZISIAJ WYLEWKA POJUTRZE PARKIET

    

 Nasza firma wykonuje tylko wylewki samopoziomujace.

Jeżeli nie wykonaliście Państwo jeszcze posadzek pod parkiety deski podłogowe polecamy solidną Firmę Posadzkarską z którą współpracujemy od lat. Fachowcy tej Firmy na pewno znają się  na posadzkach i umieja je wykonywać.

Kliknij poniżej i zobacz ofertę.

POLECANY PRODUCENT PODŁÓG

POSADZKI MASZYNOWE - WYKONAWCA

 

ZPHU RENMEBEL ul. Puchalskiego 7  62-500 Konin  

Biuro w Poznaniu ul. Romka Strzałkowskiego 17  60-854 Poznań  

                                                                     kliknij i zadzwoń Tel: 663050738

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.